Uniforme standbouw
Kenmerken van een uniforme stand met houtbouw:
- wij bouwen de stand voor u
- de stand is 3 meter diep, de lengte is 3 meter of meer
- tapijttegels, kleur naar keuze. De standaardkleur is rood
- zijwanden in 'vuren' panelen, gecombineerd met systeembouw achterwanden (wit is standaard, zwart is optioneel)
- houten frieslijst naambord 150 cm lengte x 25 cm hoogte
- vermelding (geen extra kosten) van bedrijfsnaam en standnummer in Helvetica lettertype 7,5 cm hoog, maximaal 20 karakters (excl. karakters standnummer)
- per 4 m² een spot met voldoende lichtopbrengst
- stroomverbruik van de spots
- hoekstands zijn uitgevoerd met twee open zijden. Zijwand is 'vuren', achterwand is standaard wit (systeembouw)
- hoekstands zijn minimaal 3x3 meter
- vloeroppervlak, meubilair, balie en een eigen stroomaansluiting zijn niet bij de prijs inbegrepen
Uniforme stand: mogelijkheden voor decoratie
Op de houten wanden kunt u punaises en dunne spijkertjes bevestigen voor decoratiematerialen. Op de rand bovenop mogen kleine spijkers worden gebruikt, om bijvoorbeeld ophangdraden vast te zetten. Schroeven zijn niet toegestaan. Op de systeemwanden kunt u dubbelzijdig tape, plakband e.d. gebruiken. Na afloop moet u de wanden schoon achterlaten. Graag spijkers, plakband en andere materialen verwijderen.
Schoonmaak
Een opleveringsschoonmaak is bij de prijs inbegrepen. Wilt u extra schoonmaak bestellen, dan kan dat via 'Mijn events'.
Hoekstand
Het aantal hoekstands is beperkt. Schrijft u in na 15 november, dan kunnen we deze niet meer garanderen.
Extra's
Aanvullende voorzieningen bestelt u via 'Mijn events', bijvoorbeeld:
- bergkast of pantry van 1 m² met afsluitbare deur en geplaatst in een hoek. Plaatsing is mogelijk tegen elke wand. Voor elke vierkante meter extra en voor plaatsing tegen een rechte wand worden meerkosten berekend
- tweede friestekst, tot 20 karakters (alleen kop- en hoekstands, exclusief standnummer), kosten in totaal € 44,30
- extra karakters friestekst boven op de eerste 20 karakters voor eerste of tweede friestekst: kosten € 3,00 per stuk
- uw eigen logo op de frieslijst
- optioneel: kleur zwart voor de systeemwanden (standaard is wit)
Er zijn nog veel meer mogelijkheden die wij hier niet allemaal kunnen vermelden. Heeft u vragen of wensen, neem dan contact met ons op.